LED світильники
Світлодіодні LED світильники

Понад п'ять років підприємство ТОВ «Промавтоматика Вінниця» займається виробництвом широкого спектру енергозберігаючих світлодіодних світильників.

У виробництві нашої продукції ми використовуємо комплектуючі частини лише виробників-лідерів в цій галузі, таких як Cree (США), Mеan Well (Китай), Завод кольорових металів (Україна). При розробці світильників був врахований величезний досвід відомих європейських та вітчизняних виробників.

Весь цикл виготовлення продукції виконується на власних промислових потужностях, що дозволяє виготовляти світильники під індивідуальне замовлення клієнта, та залишає величезний творчий простір для наших інженерів-розробників. Також це дає можливість надавати 3 роки повної гарантії на наші вироби, з подальшим післягарантійним обслуговуванням.

Світильники виконані в герметичному корпусі з високим ступенем захисту від зовнішніх впливів. Матеріал корпусу світильника виготовлений з анодованого алюмінію. Термін експлуатації світлодіодних матриць Cree становить до 50 000 годин, що в багато разів перевищує термін роботи альтернативних джерел світла. Кут розсіювання освітлення може бути 120˚/120˚або 120˚/60˚, в залежності від умов застосування світильників.

Світлодіодні світильники нашого виробництва призначені та вже використовуються для освітлення вулиць та доріг різних категорій, автомагістралей, мостів, автозаправочних станцій, площ, прибудинкових територій, підсвітки будівель, пішохідних переходів та залізничної підсвітки.

 

Для уточнення цін та наявності товарів звертайтесь до наших менеджерів за телефонами: ☎ (0432) 561-220 ✆ (067) 430-53-93.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?