Стабілізатори напруги
Мікропроцесорні реле

Стабілізатори потрібні для вирівнювання напруги в електромережі. Перетворюючи параметри струму в норму, вони захищають побутові електроприлади від перепадів і коротких замикань. Такі пристрої використовують в квартирах, офісах, на дачах - в побуті і на виробництві.

Види стабілізаторів:

  • Портативні. Обслуговують окремі одиниці техніки, наприклад, опалювальні котли на електронному управлінні. Для цього їх потрібно встановити в мережу перед електроприладом.
  • Стаціонарні. Встановлюються на виділену лінію, квартиру або будинок. Від них живиться все обладнання.

Враховуючи недоліки існуючих приладів на ринку та беручи до уваги кращі якості приладів даного сегменту, спеціалісти нашого підприємства створили надійний захист Вашої техніки від стрибків та відхилень напруги.

 

По конструкції розрізняють такі типи стабілізаторів:

  • релейні - мають широкий діапазон напруги на вході;
  • симісторні - привертають швидкістю дії, низьким рівнем шуму, здатністю нейтралізувати скачки напруги і перешкоди;
  • сервоприводні, або електромеханічні - регулюють напругу з низькою швидкістю, але плавно, відрізняються високою точністю підтримуваного значення, ці пристрої шумлять трохи сильніше, ніж симісторні;
  • ферорезонансні - характеризуються підвищеною точністю на виході і швидкістю підстроювання напруги, забезпечують плавність регулювання, через габарити і шуму використовуються тільки на виробництвах;
  • подвійного перетворення - суперточні (стабілізують напругу і частоту. При цьому, на виході отримуємо стабільну напругу (+/- похибка) з правильною формою вихідного сигналу (синусоїдою)). Вони працюють з невисоким рівнем шуму.

Для уточнення цін та наявності товарів звертайтесь до наших менеджерів за телефонами: ☎ (0432) 561-220 ✆ (067) 430-53-93.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?