Електрощитове обладнання
Електрощитове обладнання

Підприємство ТОВ “ПромАвтоматика Вінниця” має структурний підрозділ - виробництво електрощитового обладнання. Відділ успішно працює вже понад 10 років.

Збирається електрощитове обладнання як для складних промислових установок і комплексів так і для житлових об’єктів будівництва, інфраструктури, енергетики.

Зокрема, виготовляємо складні щити автоматики ( ШУ, ША ) для керування процесами виробництва, транспортування, збереження продукції. Для енергетичної галузі це: ввідно-розподільчі щити (ВРУ), щити керування автоматичним вводом резерву (АВР), головні розподільчі щити (ГРЩ), конденсаторні установки (КУ). Для об’єктів будівництва і благоустрою – щити етажні ( ЩРЕ), щити квартирні (ЩУЕ ЩКН), щити освітлення (ЩО).

 

wit1

Якість виготовляємого обладнання дуже залежить від якості комплектуючих, з яких здійснюється монтаж, та відповідальності і старанності монтажного персоналу. Наше підприємство володіє власним великим складом якісних комплектуючих і матеріалів, що значно скорочує терміни виготовлення і компонування необхідного обладнання для кінцевого споживача. Зокрема монтаж більшості обладнання здійснюється на комплектуючих як і відомих європейських марок ABB, EATON General Electric, так і українських АСКО, ЕТАЛ. Металоконструкції для щитів в основному поставляє українська компанія ЕЛЕТОН, представником якої в Вінницькому регіоні є ПромАвтоматика Вінниця. Ми можемо досить гнучко підійти до вибору комплектуючих і завжди йдемо на коструктив з замовником.

Електрощитове обладнання може збиратись як по типових схемах і схемах замовника так і по схемах розробленими нашими спеціалістами конструкторського бюро. Зазвичай розуміння з клієнтом приходить з перших слів спілкування зі спеціалістом бюро. Все розроблене і виготовляєме обладнання комплектується повним пакетом схем і документації.

За побажаннями клієнта електрощитове обладнання може бути доставлене, встановленне і налаштоване за потребами споживача безпосередньо у клієнта на місці. Штат висококваліфікованих спеціалістів різних напрямків роботи може виконати роботи в найкоротший термін і з максимальною якістю.

wit3

 

За роки співпраці з нашими клієнтами сформувалась потужна база знань і навиків які добре впливають на якість виготовляємого обладнання. Це дасть змогу працювати йому як не роками так десятиліттями. В Україні ТОВ”ПромАвтоматика Вінниця” зарекомендувала себе як якісного виробника електрощитового обладнання, що підтверджено схвальними відгуками клієнтів і безліччю завойованих дипломів і грамот. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами. Ви завжди залишитесь задоволеними. Чекаємо Ваших конструктивних замовлень і побажань.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Учбовий центр

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?