Вакансії

 Сьогодні ТОВ «ПромАвтоматика Вінниця» на ряду з основними  напрямками діяльності: автоматизація виробництва, виробництво електрощитового обладнання, продаж електротехнічної групи товарів, монтаж систем автоматики та електропостачання, проводить унікальну послугу по сервісному обслуговуванню та ремонту електротехнічного обладнання.

Необхідність в послугах електрика очевидна та й не викликає сумніву – перегоріла лампа, гріється чи «вибиває автоматичний вимикач», через низький рівень напруги в мережі обладнання «виходить» з ладу – Ви просто телефонуєте нам і ми вирішуємо Ваші проблеми, а Вам більше не потрібно буде кожного разу шукати спеціаліста. Тобто завдяки даній послузі зникає необхідність найму спеціаліста на постійну роботу,  при цьому він завжди у Вас «під рукою».

Бувають випадки, коли несподівано звільнився електрик, захворів чи йде у довгострокову відпустку – пропонуємо звертатись до нас на випадок відсутності Вашого спеціаліста.

 

телефонуйте (0432) 56-12-20

 

 

 

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Учбовий центр

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?