Оптова торгівля

Оптова торгівляОптова торгівля являється одним з основних напрямків роботи підприємства. Успішна співпраця з виробниками, та лояльне відношення до наших клієнтів дали нам змогу закріпити свою позицію на ринку електрообладнання, та заслужити авторитет надійного постачальника як у Вінницькій області, так і в центральному регіоні України в цілому.

Підтримка та розвиток стабільних партнерських відносин з замовниками є пріоритетним напрямком роботи. Ми з розумінням ставимось до потреб та можливостей клієнтів, і завжди відкриті до діалогу, тому практикуємо відтермінування платежів на певний період, а також мінімальну попередню оплату.

Один з головних принципів, який дає змогу надати оптовим клієнтам найнижчі ціни, та гарантувати високу якість товару, є той факт, що ми працюємо напряму з виробниками, або з офіційними представниками в Україні, якщо товар виробляється за кордоном. Постійний аналіз цін, та гнучка система знижок, яка передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантує формування кращої пропозиції на ринку.

«Промавтоматика Вінниця» на даний момент є представником відомих українських та європейських брендів у сфері енергетики, таких як АсКо, Одескабель, Овен, Елетон, ViKo, Eaton, Danfoss, Luxeon та інших. Широкий спектр асортименту, який ми представляємо покриває як промисловий так і побутовий сектор споживачів. Оскільки представлені всі основні групи електрообладнання: комутаційна апаратура, контрольно-вимірювальні прилади, освітлення, кабельно-провідникова продукція, монтажні вироби, побутова інсталяція і т.д.

Об’ємний склад дає змогу підтримувати необхідну кількість товару, готового до відвантаження клієнту у будь-який момент. А відділ логістики забезпечує максимально швидку доставку.


Адреса оптового складу
м. Вінниця
вул.Хмельницкое шоссе, 145
(0432) 56 06 06

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?