Прямі продажі

Прямі продажіУтримувати лідерські позиції по продажу електрообладнання у Вінницькому регіоні нашому підприємству допомагає активний розвиток напрямку прямих продаж.

Торгові представники охоплюють всі райони Вінницької області. Клієнт завжди вчасно отримує інформацію про новинки та зміни на ринку електрики.  Для зручності наших клієнтів доставка товару відбувається на наступний день після замовлення, виключаючи інерційність між замовленням та отриманням товару. Для цього ми завжди підтримуємо досить великі залишки товару на складі.

Аналізуючи ринок електрообладнання, «Промавтоматика Вінниця» пропонує найкращу цінову пропозицію на весь асортимент товару. Змогу пропонувати найкращу ціну дає нам те, що  ми є представниками багатьох великих компаній з електрообладнання, таких як Корпорація Аско-Укрем, ViKo, Eaton, Одескабель, ОВЕН, Елетон, Luxeon та багато інших. «Промавтоматика Вінниця» дає  можливість заміни браку, так як товар поступає до нас напряму від виробників. Якісне обслуговування забезпечується також не лімітованою сумою замовлення та безкоштовною доставкою, так як  «Промавтоматика Вінниця» має власний автопарк.

Чіткий план відвідувань торговими представниками клієнтів та доставки  дає змогу нашим партнерам чітко спланувати відновлення своїх залишків. Відпрацьована та налагоджена система роботи з клієнтами прямих продаж, дає можливість їм виходити на провідні позиції ринку електрообладнання у своїх районах.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?