Ремонт техніки

Гарантійне та післягарантійне обслуговуванняПідприємство надає послуги з ремонту електричного, електротехнічного та електронного обладнання. У розпорядженні наших фахівців є необхідний інструментарій для діагностики електроніки та виявлення причини неполадки. На даний момент на підприємстві організовано роботу авторизованого сервісного центру Luxeon.

Ми проводимо ремонт силових електронних перетворювачів – інверторів напруги, перетворювачів частоти, зварювальних апаратів тощо. На підприємстві ми працюємо з обладнанням для автоматизації виробництва – контролери, датчики, перетворювачі сигналів. Відповідно, проводимо первинну діагностику даного класу приладів, та за бажанням клієнта і наших можливостей їх ремонт.

Можемо оформити доставку вашого обладнання до нас, або - організуємо виїзд нашого спеціаліста до Вас. У будь-якому випадку - ми вирішемо вашу проблему та запропонуємо оптимальний підхід.

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?