Ремонт техніки

Гарантійне та післягарантійне обслуговуванняПідприємство надає послуги з ремонту електричного, електротехнічного та електронного обладнання. У розпорядженні наших фахівців є необхідний інструментарій для діагностики електроніки та виявлення причини неполадки. На даний момент на підприємстві організовано роботу авторизованого сервісного центру Luxeon.

Ми проводимо ремонт силових електронних перетворювачів – інверторів напруги, перетворювачів частоти, зварювальних апаратів тощо. На підприємстві ми працюємо з обладнанням для автоматизації виробництва – контролери, датчики, перетворювачі сигналів. Відповідно, проводимо первинну діагностику даного класу приладів, та за бажанням клієнта і наших можливостей їх ремонт.

Можемо оформити доставку вашого обладнання до нас, або - організуємо виїзд нашого спеціаліста до Вас. У будь-якому випадку - ми вирішемо вашу проблему та запропонуємо оптимальний підхід.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?