Автоматизація тех.процесів

Сучасне виробництво неможливо уявити без сучасних систем автоматизації. Виробничі машини та верстати, конвеєри та котли обладнуються автоматичними пристроями керування, які дозволяють оптимізувати характеристики виробничих процесів, а також підняти їх ефективність.

Фахівці нашої компанії проводять весь спектр робіт з автоматизації від створення проектів до монтажу та пуско-налагодження систем.

Автоматизація технічних процесівУ нас є досвід у створенні систем автоматичного керування:

  • пресами;
  • пакувальним устаткуванням;
  • млинами;
  • м’ясопереробними лініями;
  • автоматизованих систем управління котельним обладнанням;
  • інженерними системами будинків та споруд;
  • системами водопідготовки.

В своїй роботі ми завжди співпрацюємо з спеціалістами замовників для отримання найбільш ефективних рішень як за вартістю, так і за надійністю й можливостями.

Завдяки постійному навчанню наших фахівців компанія “Промавтоматика Вінниця” використовує найбільш сучасні підходи до керування технологічними процесами, а також до функціональних можливостей обладнання, яке використовується в системах автоматизації.

Співпраця з сервісними відділами виробників обладанання дає можливість найбільш точно та ефективно налагоджувати високотехнологічні пристрої. У своїх проектах ми використовуємо обладнання як світових лідерів в галузі автоматизації: Siemens, Schneider Electric, Eaton (Moeller), так і обладнання вітчизняних виробників, яке є найбільш оптимальним з точки зору ціна-якість для нашого регіону - ОВЕН, Тера, Мікрол та інших компаній.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?