Автоматизація тех.процесів

Сучасне виробництво неможливо уявити без сучасних систем автоматизації. Виробничі машини та верстати, конвеєри та котли обладнуються автоматичними пристроями керування, які дозволяють оптимізувати характеристики виробничих процесів, а також підняти їх ефективність.

Фахівці нашої компанії проводять весь спектр робіт з автоматизації від створення проектів до монтажу та пуско-налагодження систем.

Автоматизація технічних процесівУ нас є досвід у створенні систем автоматичного керування:

  • пресами;
  • пакувальним устаткуванням;
  • млинами;
  • м’ясопереробними лініями;
  • автоматизованих систем управління котельним обладнанням;
  • інженерними системами будинків та споруд;
  • системами водопідготовки.

В своїй роботі ми завжди співпрацюємо з спеціалістами замовників для отримання найбільш ефективних рішень як за вартістю, так і за надійністю й можливостями.

Завдяки постійному навчанню наших фахівців компанія “Промавтоматика Вінниця” використовує найбільш сучасні підходи до керування технологічними процесами, а також до функціональних можливостей обладнання, яке використовується в системах автоматизації.

Співпраця з сервісними відділами виробників обладанання дає можливість найбільш точно та ефективно налагоджувати високотехнологічні пристрої. У своїх проектах ми використовуємо обладнання як світових лідерів в галузі автоматизації: Siemens, Schneider Electric, Eaton (Moeller), так і обладнання вітчизняних виробників, яке є найбільш оптимальним з точки зору ціна-якість для нашого регіону - ОВЕН, Тера, Мікрол та інших компаній.

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?