ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Компанія "ПромАвтоматика Вінниця" приймає участь у багатьох проектах, ось деякі з них:

- встановлення енергозберігаючих світильників "Колос" у квартальному комітеті «Тяжилів», які тепер освітлюють шість вулиць (Місячна, Дружна, Пилипа Орлика, частина Гонти, Черешнева та провулок Черешневий).  Для виготовлення світлодіодних вуличних світильників, використовуються комплектуючі лише виробників-лідерів в цій галузі, таких як Mеan Well, Cree - США, Запорізький алюмінієвий завод, Завод кольорових металів. При розробці наших виробів був врахований величезний досвід відомих європейських та вітчизняних виробників.

- встановлення світлодіодних світильників у мікрорайоні квартального комітету «Поділля»

- на замовлення ВАТ "ПлазмаТек" кваліфікованими фахівцями ТОВ "Промавтоматика Вінниця" було розроблено та впроваджено вимірювальний стенд для тестування зварювально-технологічних властивостей електродів. Стенд складається з окремих модулів, які вимірюють електричні параметри процесу і передають дані до персонального комп'ютера по протоколу Modbus в режимі RTU (Remote Terminal Unit).

- на замовлення мережі АЗС ОККО (ПАТ «Концерн Галнафтогаз») кваліфікованими фахівцями ТОВ "Промавтоматика Вінниця" було розроблено та впроваджено електронне табло на стелах мережі АЗС ОККО. А саме: проектування і розробка друкованих плат, виготовлення плат електричного управління, виготовлення фасадної конструкції стелли, налагодження роботи і монтаж стелли. Світлодіодні стели індикації цін відрізняються низьким енергоспоживанням: індикація цін: до 80Вт в нічний час і в 300Вт в сонячну погоду. Підсвічування марок бензину: до 150Вт (в нічний час). Світлодіоди, які ми використовуємо зроблені з матеріалу - GaAlAs (галій-алюмінієвий арсенід). Завдяки технології GaAlAs, як для індикації, так і для підсвічування предпочитается у стабільність і довговічність роботи. Ресурс роботи таких світлодіодів близько 100 000 годин. Яскравість світлодіодного табло автоматично регулюється залежно від часу доби та погодних умов, є зручним для сприйняття. Підсвічування марок бензину включається автоматично при зменшенні освітленості і регулюється в широкому діапазоні. Завдяки використанню світлодіодів з широким кутом розсіювання (120 °) табло добре читається з різних ракурсів.

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 17:00

(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?