Наші партнери

АсКо

Постачальник електрообладнання з підвищеними характеристиками якості та зручності в експлуатації за доступними цінами.

EATON

Компанія є світовим технологічним лідером в області виробництва електротехнічної продукції, систем і послуг для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням...

Одескабель

Спеціалізується на виготовленні телекомунікаційних кабелей широкого асортименту, у тому ж числі і LAN-кабелей.

VIKO

Гама продукції, яку виробляє VİKO, включає електричні вимикачі та розетки, трійники, запобіжники, аксесуари, автоматичні вимикачі низької напруги, «розумні» лічильники та автоматичні системи для будівель.

Овен

ОВЕН - розробник та виробник контрольно-вимірювальних приладів, мікропроцесорних приладів, датчиків, блоків живлення, терморегуляторів, контролерів...

ЗЗКМ

ООО "Запорізький завод кольорових металів", одне з найсучасніших промислових підприємств в Україні. Випускає продукцію найвищої якості.

Елетон

Виробник низьковольтних комплектних приладів та металоконструкцій для монтажу різноманітних електротехнічних виробів.

Термофіт

ЗАО “ТЕРМОФІТ” розробник та виробник широкого спектру термоусаджуємих виробів, основу яких складають кабельні муфти.

Склоприлад

ПАТ "Склоприлад" займається виробництвом контрольно-вимірювальних приладів високої якості.

ABB

АББ розробляє і виробляє продукцію, яка знаходиться на рівні міжнародних стандартів, входить в число найбільших інжинірингових та електротехнічних компаній. Виробляє широку лінійку обладнання і систем.

КЕАЗ

Ведучий бренд в області виробництва низьковольтних і високовольтних пристроїв. КЕАЗ відноситься до числа найвідоміших торгових марок з широким асортиментом продукції, застосовуваної в проектуванні особливо важливих державних об'єктів, а також в типових масових проектах.

EcoHome

«ECOHOME» - сучасне покоління комутаційного устаткування, яке застосовується для управління та захисту електричних ланцюгів будинку або офісу.

Hager

Hager - фахівець в сфері електроінсталяцій для житлової та комерційної нерухомості. Протягом десятиліть, компанія пропонує різноманітні системні пропозиції, які відрізняються високою якістю та інноваційністю продуктів.

ЕЛКО

Компанія ЕЛКО ЕП традиційний і водночас інноваційний Чеський виробник модульних електронних пристроїв і систем автоматизації.

Кварц

Компанія «КВАРЦ» займає лідируюче місце по наданню послуг з автоматизації обліку та управління. На сьогоднішній момент компанія автоматизує підприємства торгівлі та сфери послуг, сільського та комунального господарства, цукрові і комбікормові заводи, організації роздрібної та оптової торгівлі.

Rittal

Провідний постачальник систем розподільчих шаф, електророзподілення, контролю мікроклімату, IT-інфраструктури, а також ПО і сервісу.

Klemsan

KLEMSAN ELECTRIC ELECTRONICS INC був заснований в 1974. KLEMSAN є першим і єдиним в Туреччині виробником клемник, електричних та електронних компонентів, наконечників а також допоміжних пристроїв. KLEMSAN пропонує широку номенклатуру виробів.

Eurolamp

Екологічні енергозберігаючі прилади. Сьогодні компанія Грін Пауер Євроелектрік Україна є офіційним представником світових брендів EUROLAMP ™ (енергозберігаючі джерела світла).

HOROZ

Horoz Electric - відомий бренд випусковий світлотехніку. Сектор електричних приладів та приладів освітлення.

Lemanso

Виробник світлотехнічного обладнання.

Philips

Багатогалузева технологічна компанія, робота якої полягає в покращенні життя людей та запровадженні важливих інновацій у сферах охорони здоров'я, споживчих товарів та освітлення.

Luxeon

Виробник широкого спектру електротехнічного обладнання - побутових і промислових систем стабілізації напруги та безперебійного живлення, комплектуючих для персональних комп'ютерів, акустичних системи.

LUMEN

Виробник світильників і комплектуючих до них.

DeLux

Виробник світильників, декоративного світла, люстр, ламп, баластів, датчиків руху, детекторів.

Schneider

Компанія Schneider Electric є світовим експертом в галузі управління електроенергією та провідним розробником і постачальником комплексних енергоефективних рішень для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних.

DKC

Одна з провідних виробників утримує систем і електрощитового устаткування. Виробник кабельних каналів, пластикових труб, металевих лотків і електрощитового устаткування.

Копос

КОПОС ЕЛЕКТРО УА дочірнє підприємство в Україні чеського заводу KOPOS KOLIN as- виробника електромонтажних виробів з пластмаси та металу. Асортимент виробів - понад 7000 найменувань, які відповідають світовим вимогам якості та міжнародним стандартам.

Magnum

Виробник світильників, світлового обладнання, ламп, баластів, приладів освітлення і електро-комплектуючих до них.

SEZ

Виробник виробів для електротехнічної промисловості, пресованих пластмасових деталей, комплектах монтажних деталей, комплектуючих для електротехнічної та автомобільної промисловості.

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 17:00

(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?