Новини

Наші світильники, а саме серія світлодіодних вуличних світильників "Колос" в рамках програми "встановлення енергозберігаючих світильників у квартальному комітеті «Тяжилів»" освітлюють шість вулиць (Місячна, Дружна, Пилипа Орлика, частина Гонти, Черешнева та провулок Черешневий).

Це вже другий етап даної програми в якій залучені наші вироби.

Нагадаємо, для виготовлення світлодіодних вуличних світильників серії "Колос", "Тритон", "Хвиля" та "Дзвін" ми використовуємо комплектуючі лише виробників-лідерів в цій галузі, таких як Cree (США), Mеan Well, Завод кольорових металів, Запорізький алюмінієвий завод. При розробці наших виробів був врахований величезний досвід відомих європейських та вітчизняних виробників.

Весь цикл виготовлення світильників виконується на власних промислових потужностях, що дозволяє виготовляти світильники під індивідуальне замовлення клієнта, та залишає величезний творчий простір для наших інженерів-розробників. Також це дає можливість надавати 5 років повної гарантії на наші вироби, з подальшим післягарантійним обслуговуванням.

Світильники виконані в герметичному корпусі з високою ступінню захисту від атмосферних впливів. Матеріал корпусу світильника виконаний з анодованого алюмінію. Термін експлуатації світлодіодних матриць Cree до 50 000 годин, що в багато разів перевищує термін експлуатації альтернативних джерел світла. Кут розсіювання освітлення може бути 120˚/120˚або 120˚/60˚, в залежності від умов технічного завдання.

 

За інформацією vmr.gov.ua надалі планується встановлення світлодіодних світильників у мікрорайоні квартального комітету «Поділля», що на Старому місті. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація.

___________________________________

Фото взято з сайту Вінницької міської ради

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?