Новини

Виробництво ТОВ "ПромАвтоматика Вінниця"

У виборі реле напруги не можна покладатись на випадковий вибір, оскільки від нього залежить безпека всіх електричних пристроїв Вашої оселі. Інженери та технічні спеціалісти ТОВ "Промавтоматика" за свій більш ніж десятилітній досвід роботи вивчили усі слабкі місця реле напруги, які представлені на нашому ринку, що спонукало випустити власне творіння - мікропроцесорне реле напруги "РНМ-1-63".

реле напруги РНм-1-63 Промавтоматика

Переваги реле напруги РНМ-1-63 над аналогічними пристроями:

  • - Підвищена точність вимірювання напруги на вході;
  • - Висока швидкість відключення навантаження при різкій зміні напруги в електричній мережі;
  • - Виключена можливість збою в установках діапазону напруги;
  • - Зручний інтерфейс налаштування, простота встановлення;
  • - Захист від перевантаження;
  • - Корпус реле виготовлений з пластику, який не підтримує горіння та зберігає свої властивості у широкому діапазоні температур й відповідає пожежним та екологічним нормам;
  • - В реле напруги використовуються термостійкі клеми з високотехнологічного матеріалу;

Гарантія - 5 років!

 
________________І_________________________І________________

 

Купити реле напруги РНм-1-63 Ви зможете, зателефонувавши до нас в офіс та сказавши лише одне речення: "Я хочу купити реле напруги РНм-1-63". Наші менеджери завжди допоможуть у виборі та замовленні реле РНм-1-63, а також супутніх товарів.

 

Нагадаємо, що реле напруги бувають:

 

Однофазні - призначені для захисту однофазного навантаження від неприпустимих коливань напруги мережі. Мають широкий діапазон регулювань, у тому числі регулювання затримки включення для захисту холодильного, компресорного та кондиціонерного обладнання. Можуть застосовуватися як самостійні комутаційні апарати, так і в якості керування іншими комутаційними апаратами, наприклад, магнітними пускачами.

Трифазні - використовуються для захисту трифазних споживачів від неприпустимих коливань напруги в мережі, обриві і перекосі фаз, злипанні і порушенні чергування фаз. Ефективно використовується для захисту холодильного, кондиціонерного, компресорного та іншого обладнання, що має у своєму складі електродвигуни. Також використовуються в пристроях, де необхідно здійснювати постійний контроль наявності, якості та фазності мережевої напруги.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?