Новини
Вперше на базі нашого учбового центру ТОВ "Промавтоматика Вінниця", в рамках Марафону можливостей для малого та середнього підприємництва м. Вінниці, відбувся черговий семінар-практикум для підприємців, власників бізнесу, ТОП-менеджерів та управлінців - "Ефективне управління в епоху Agile". Семінар проводив досвідчений тренер, коуч та бізнес-консультант Андрій Чупріков.

Програмою посилення конкурентоспроможності МСП на 2017-2020 роки м. Вінниці передбачено ряд заходів з представниками бізнес-середовища з метою підвищення фахової спроможності малого та середнього підприємництва та промоції місцевих товаровиробників.

Нам, компанії ТОВ "Промавтоматика Вінниця" - одному із успішних підприємств з виготовлення і постачання електротехніки та електрообладнання, цікава такого роду співпраця в рамках Марафону. Адже завдяки таким корисним зустрічам відбувається налагодження діалогу та ефективної співпраці.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?