Новини

Нещодавно компанія «Промавтоматика» представила вінничанам новий підхід до вирішення проблем з електрикою - електросервісний центр, який об’єднав шоу-рум, послуги, ремонт обладнання, а також консультації.

Ми відійшли від звичних стандартів і зібрали в одному місці все те, що цікаво нашим споживачам. Ми представили найбільший асортимент електротоварів за найкращими цінами, наші фахівці якісно надають послуги

та проводять ремонт обладнання, а експерти консультують жителів нашого міста лише на актуальні теми, що стосуються електрики.

Слід звернути окрему увагу на наш магазин, який працює в форматі фірмового шоу-руму компанії «Промавтоматика Вінниця», де представлені зразки продукції від світових та українських виробників з подальшим їх продажем. Демонстраційні зали нашого шоу-руму представляють лише актуальні новинки ринку та передові товари, які мають найбільший попит.

НАШ ЕЛЕКТРОСЕРВІСНИЙ ЦЕНТР розташовується у м. Вінниця по Бульвару Свободи/ вул. Зодчих, 6/4. моб.: (067) 432-23-62


Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?