Новини

      Протягом 15-19 червня 2015 р. у Вінниці у рамках тижня сталої енергетики в Україні проводять різноманітні заходи, що мають на меті привернути увагу до питань енергоефективності та енергозбереження.

      Метою данного заходу є ознайомлення та залучення громадян міста до використання в побуті та на виробництвах енергоефективних та енергозбережливих пристроїв задля збереження навколишнього середовища та економії коштів.

      ТОВ «ПромАвтоматика Вінниця» не залишилась осторонь данного питання та залюбки долучилась до участі у виставковому проекті «Eнергозбереження», що проходив 15 та 16 червня на Європейській площі.

      Для ознайомлення жителів міста та усіх відвідувачів виставки «ПромАвтоматика» представила вироби власного виробництва, а саме реле напруги та температур, а також енергозберігаючі світлодіодні світильники.

      «ПромАвтоматика» прямує у напрямку підтримки та покращення енергоефективних методів заощаджень та збереження коштів жителів нашої країни, саме тому, у власному виробництві ми використовуємо лише високоякісні матеріали та виробляємо енергозберігаючe електрообладнання.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?