Новини

         27 березня в Жмеринці по вул. Горького, 5 відкривається 10й, ювілейний магазин мережі супермаркетів електрики РЕС. Це буде найбільший спеціалізований супермаркет електрики в місті з широким асортиментом електротоварів та найкращими цінами від виробників, а кожен відвідувач завжди отримає професійну пораду від наших технічних консультантів!

karta-res-zhmer

         Маючи за плечима багаторічний досвід роботи, мережа магазинів РЕС працює тільки з кращими у галузі виробниками та постачальниками, чим гарантує високу якість продукції та найвигідніші пропозиції як для побутового споживача, так і для будівельних, електромонтажних компаній та комунальних, муніципальних установ, ЖЕКів.          Унікальність мережі магазинів електрообладнання РЕС у тому, що вони у форматі супермаркетів: вільний доступ до товарів, безкоштовна консультація кваліфікованих професіоналів та можливість зробити замовлення на доставку, якщо у момент запиту товар відсутній. У магазинах можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок з ПДВ.

Власна продукція

Торгівля

Послуги

Вакансії

Контакти

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?