Новини

      Економія електроенергії, потрібно економити, попередити скачки напруги – найбільш вживані фрази, коли мова йде про способи зменшення сплати за комунальні послуг і нестабільну подачу електроенергії.

Саме тому підприємство «Промавтоматика» - незмінно постійний учасник міжрегіональної спеціалізованої виставки «Енергоспоживання. Енергозбереження». Цьогоріч протягом 11-13 березня в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати вінничани та гості міста мали можливість ознайомитися з вже відомою та закріпленою на ринку продукцією власного виробництва підприємства: енергозберігаючими світодіодними світильниками потужністю 60 і 90 Вт «Хвиля», «Дзвін», «Тритон», «Колос», однофазними реле напруги PHм-1-40, PHм-1-63, трьохфазним реле PHм-1-16, регуляторами температури.

      Кожен відвідувач стенду «Промавтоматика» отримав професійну консультацію з вибору оптимального реле напруги, світильників як власного виробництва (для вулиці, промислових, складських приміщень), так і можливості придбання на часі актуальних енергозберігаючих лампочок, багатотарифних лічильників («Промавтоматика» є офіційним дистриб’ютором широкого асортименту електротехнічної продукції).

        Крім того, представлена новинка: світлодіодний лінійний світильник потужністю всього 40 Вт, який сміливо можна протиставити як аналог люмінісцентних лампам для підсвітки складських приміщень. Ще однією безперечною перевагою такого світильника є більший світловий потік у 5000Лм. Таким чином, ми Вам пропонуємо ще більше економного світла.

     «Промавтоматика» - це регулярні розробки кращого обладнання; на виставці анонсовано практично завершену розробку - трьохфазне реле прямого включення, яке не потребує додатково магнітного пускача для відводу напруги: він вже вмонтований у реле.    

      Якщо Ви не встигли відвідати виставку: наші консультанти з нетерпінням чекають на Вас в офісі та наступного разу на виставці!

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?