Оптова торгівля

Оптова торгівляОптова торгівля являється одним з основних напрямків роботи підприємства. Успішна співпраця з виробниками, та лояльне відношення до наших клієнтів дали нам змогу закріпити свою позицію на ринку електрообладнання, та заслужити авторитет надійного постачальника як у Вінницькій області, так і в центральному регіоні України в цілому.

Підтримка та розвиток стабільних партнерських відносин з замовниками є пріоритетним напрямком роботи. Ми з розумінням ставимось до потреб та можливостей клієнтів, і завжди відкриті до діалогу, тому практикуємо відтермінування платежів на певний період, а також мінімальну попередню оплату.

Один з головних принципів, який дає змогу надати оптовим клієнтам найнижчі ціни, та гарантувати високу якість товару, є той факт, що ми працюємо напряму з виробниками, або з офіційними представниками в Україні, якщо товар виробляється за кордоном. Постійний аналіз цін, та гнучка система знижок, яка передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантує формування кращої пропозиції на ринку.

«Промавтоматика Вінниця» на даний момент є представником відомих українських та європейських брендів у сфері енергетики, таких як АсКо, Одескабель, Овен, Елетон, ViKo, Eaton, Danfoss, Luxeon та інших. Широкий спектр асортименту, який ми представляємо покриває як промисловий так і побутовий сектор споживачів. Оскільки представлені всі основні групи електрообладнання: комутаційна апаратура, контрольно-вимірювальні прилади, освітлення, кабельно-провідникова продукція, монтажні вироби, побутова інсталяція і т.д.

Об’ємний склад дає змогу підтримувати необхідну кількість товару, готового до відвантаження клієнту у будь-який момент. А відділ логістики забезпечує максимально швидку доставку.


Адреса оптового складу
м. Вінниця
вул.Хмельницкое шоссе, 145
(0432) 56 06 06

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?