Новини
Сьогодні, 28 лютого, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко ознайомились з роботою нашого підприємства. Гостям було проведену екскурсію по Промавтоматиці.

Коментуючи результати візиту на підприємство, Андрій Гижко зазначив: «Ми дуже часто відвідуємо підприємства Вінниччини з ознайомчими візитами і після кожного такого візиту робимо висновок, що ми не маємо потреби в імпортних товарах, адже вітчизняні аналоги нічим не відрізняються. І ми мусимо усіма силами популяризувати нашого вінницького виробника. Ваша продукція має відмінне співвідношення ціна-якість».

В свою чергу, Володимир Мережко зауважив: «ТОВ «Промавтоматика Вінниця» - це класичний макет європейської компанії, яка слідкує за корпоративною культурою, за особистісним розвитком кожного працівника. А ваші технологічні ноу-хау просто вражають. Щиро сподіваюсь, що про такого потужного виробника електротехнічних товарів дізнаються не лише на теренах України, але й закордоном».

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?