Новини

Початок роботи з сонячною енергією: переваги сонячних енергетичних систем

Давно відомо, що відновлювана енергія - це шлях майбутнього. Оскільки запаси паливних матеріалів зменшується і зростає обстеження щодо забруднення. Постійно відбуваються зміни клімату та проблеми зі здоров'ям, вартість енергоносіїв продовжує неухильно зростати. Багато підприємств вже почали використовувати альтернативні джерела відновлюваної енергії, включаючи вітер, воду та сонячну енергію, але якщо Вам також хочеться долучитися до цього процесу, на сьогоднішній день сонячна енергія доступна для власників приватного житла, список переваг можливо постійно поповнювати.

 

 

Сонячна енергія дозволяє власникам житла використовувати сонце для повсякденного живлення:

 • запускати кондиціонер;
 • побутові потреби;
 • дивитися телевізор;
 • приготувати обід
 • використовувати як джерело інвестицій.

Все це зменшує викиди вуглецю, а також зменшує навантаження нанесення на електромережу. І хоча екологічні переваги сонячної енергії є значними, багато власників житла вважають, що унікальна можливість в інвестування у сонячну енергетику та економія коштів у майбутньому є ще більш привабливими.

 

Хочете дізнатись про подробиці та переваги сонячних енергетичних систем для вашого будинку?

 • Ми пояснимо, як працюють будинки, на сонячних батареях, фактори, які роблять ваш будинок гарним кандидатом для монтажу сонячної електростанції.
 • Окупність саме Вашої електростанції та її рентабельність.
 • Прочитайте далі, щоб дізнатись, чому домашня система сонячної енергії може стати чудовими інвестиціями для вашого будинку та способу життя.

 

Принцип роботи сонячної електростанції

Ми всі знаємо, що будинки, на яких встановлені сонячні електростанції, використовують сонячні панелі, як правило, на даху, щоб генерувати енергію, використовуючи сонце. Але як сонячна енергія перетворюється на енергію для вашого будинку?

Це порівняно простий процес:

 • Спочатку Фотони сонця збираються сонячними панелями;
 • Коли фотони потрапляють в сонячні панелі, вони створюють електричне поле постійного струму (DC);
 • Інвертор перетворює постійний струм на змінний струм, щоб потужність могла використовуватися пристроями та домашніми системами;
 • Змінний струм (АС) проходить через комутатор будинку, щоб забезпечити електроенергію;
 • Якщо є надлишок електрики, вона експортується в електричну мережу або зберігається в батареях, підключених до системи для подальшого використання;
 • Якщо сонячної енергії недостатньо для живлення будинку, електрику імпортують з електромережі, або сонячна система витягує збережену енергію від панелей;

 

 

Сила сонячної енергії

Ви можете не звертати багато уваги на сонце у вашому повсякденному житті, лише, коли за вікном стає занадто спекотно. Хоча Сонце не може відігравати велику роль воно має потенціал для отримання значної кількості енергії для вашого будинку.

Навіть хмарне місцеположення будинку, як правило, отримує більше двох годин сонячного світла в день: Місця з проясненнями отримують в середньому 2,5 години на день сонячних променів, а сонячні місця отримують в середньому 5,5 години сонячного світла на добу.

Сонячні панелі можуть працювати навіть в хмарні дні: звичайно, що у сонячні дні буде вироблятися більше сонячної енергії, сонячні батареї будуть продовжувати залучати енергію навіть тоді, коли погода дощова. Непряме сонячне світло все одно допоможе жити у вашому домі. Хмарні дні зазвичай виробляють від 10% до 20% номінальної потужності.

Автономні електростанції можуть забезпечувати електроенергією 24/7/365: у поєднанні з вбудованою батареєю, системи сонячної енергії можуть забезпечувати електроенергію навіть вночі, потенційно пропонуючи цілодобову енергію для вашого будинку та забезпечуючи енергією в моменти відімкнення від мережі.

Сонце дає тисячі ватів енергії: на кожен квадратний метр поверхні Землі, сонце дає близько 1000 ватт енергії.

Сонячна енергія є надійною енергетичною системою: в той час, коли електростанції та електричні мережі відмикаються від джерела постачання, сотні або тисячі будинків можуть залишитися без живлення. У важких стихійних лихах це може означати, що будинки залишилися безсилі протягом декількох днів, навіть тижнів. Але сонячні енергетичні системи розподілені та модульні, тобто вони розповсюджуються над великою географічною зоною і складаються з численних сонячних фотомодулів. Навіть якщо деякі системи пошкоджені, інша частина системи може продовжувати генерувати електроенергію.

 

Типи сонячних електростанцій

Як правило, будинки, що працюють на сонячних батареях, використовують сонячні фотомодулі на даху, щоб використовувати енергію від сонця, яка виробляє електрику для освітлення, приладів тощо. Сонячні електростанції поділяються за типами:

 • Мережеві сонячні електростанції
 • Автономні електростанції
 • Гібридні електростанції

Більш детальну інформацію по кожному з цих типів ми розкриємо у наших наступних публікаціях.

 

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?