Новини

Компанія «Промавтоматика Вінниця» - одне з передових підприємств у м. Вінниця з власним виробництвом LED світильників, мікропроцесорної продукції та ноу-хау, що відомі на всю Україну. З початком 2017 року ми вирішили краще познайомити вінничан зі своєю діяльністю, тому з радістю прийняли запрошення вінницької радіостанції «Такт».

19 січня в ефірі радіо «Такт» директор департаменту виробництва, а також провідний експерт Сергій Андрощук знайомив вінничан з роботою компанії. Сергій розповів, що підприємство «Промавтоматика Вінниця» не молоде, бо працює на ринку України понад 15 років, має власне виробництво, продає продукцію електротехнічного напряму, виконує електромонтажні роботи будь-якої складності та автоматизовує технологічні процеси.

Не оминули тему економії енергоресурсів, тому поговорили про розробку "SMART WARMTH" (розумне тепло). Нагадаємо, що пристрій призначений для керування газовими та електрокотлами, завдяки чому заощаджує кошти користувачів.

«На базі «Промавтоматики» хочемо зробити шоу-рум, де будемо пропонувати візуалізовані світлотехнічні рішення» - сказав Сергій Андрощук, розповідаючи про плани на майбутнє.

Наші експерти готові й надалі ділитися досвідом, новинами та коментарями зі слухачами «справжнього» радіо «Такт». Дякуємо за змістовну та приємну розмову!

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?