Новини

Відомо, що розвиток кожної компанії ґрунтується на ефективності таких понять як «бути командою», «керувати командою», «працювати в команді». Саме тому на стратегічній сесії 2017 р. управлінці різних напрямків компанії ТОВ «Промавтоматика Вінниця» підводили підсумки минулого року, анонсували амбітні цілі на 2017-й рік та працювали над злагодженістю і ефективністю командної роботи. Визначали вектор руху компанії не лише на 2017 р., а й сформували стратегію розвитку до 2020 р.

Надихаючою промовою генерального директора Михайла Ганчука розпочалася стратегічна сесія «Промавтоматики». Не менш цікавив був тімбілдінг для управлінців, який відбувався у вигляді барабанного кругу, командоутворюючого тренінгу, під час якого учасникам пропонувалися безліч варіантів для розвитку навичок взаємодії. Після натхненного дійства директор кожного департаменту підводив підсумки минулого року та презентував цілі на 2017 рік, попередньо обговоривши їх зі своєю командою.

Важливою метою стратегічної сесії було формування цілей, місії та бачення компанії. Управлінці формували їх виходячи з того, що дає «Промавтоматика» світу, клієнтам та партнерам. Цілі сформовано та згодом обов’язково будуть презентовані загалу!

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145,
   Вінниця, Україна
   
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 15:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?