Новини

Для багатьох українців опалювальний сезон перетворюється на розкіш через зростання тарифів на комунальні послуги. Головна причина — подорожчання ресурсів.

Так, з 1 травня 2016 року ціна на газ для населення зросла майже удвічі і зрівнялася з ціною для промислових споживачів. Гаряча вода та опалення подорожчали на 75-90% з 1 липня, електрична енергія — на 26% з 1 вересня. Крім того, 1 березня 2017 року очікується останній етап подорожчання струму на 26%.

Тож загальна сума платежів за комунальні послуги зросла порівняно з минулим опалювальним сезоном в 1,5-2 рази. Найбільша частина витрат — опалення.

Дослідивши проблематику, фахівці «Промавтоматика Вінниця» розробили пристрій, який сприятиме ефективному енергозбереженню в оселях. Розробку назвали «SMART WARMTH» або «Розумне тепло».

Пристрій презентували 21 грудня 2016 року. Розробники кажуть, що «SMART WARMTH дозволятиме досягти до 20% економії фінансів та сприятиме ефективному енергозбереженню в оселі. Презентував прилад генеральний директор «Промавтоматики» Михайло Ганчук, який зазначив, що подібні пристрої вже є у даній сфері, але цей буде конкурентним в порівнянні з іншими.

Принцип роботи

Основний принцип роботи «SMART WARMTH» базується на тому, що при зменшенні температури в приміщенні, зменшується віддача тепла назовні.

- В режимі енергозбереження пристрій тримає температуру на рівні, який ви задали, але коли ви йдете на роботу, то вона поступово зменшується. До часу повeрнeння температура знову підвищується до комфортної позначки. Також є функція «Кольорові сни», коли тeмпeратура в квартирі зменшується на 2-3 градуси вночі, але до моменту прокидання знову підіймається, - розповів на презентації Михайло Ганчук.

Пристрій підключається до котла, що дозволить контролювати його роботу. Він буде випускатись в чотирьох модуляціях, щоб кожен міг обрати необхідний варіант. Всі моделі матимуть базові режими, стабілізатор напруги та підтримуватимуть температуру в приміщенні. Лише третій та четвертий «SMART WARMTH» вимірюватимуть як зовнішню температуру й тиск, так і витік газу. В останній моделі передбачено управління через інтернет для тих, хто часто буває у відрядженнях або подорожує. Також розробники розповіли, що буде можливість підключити портативні датчики температури по квартирі.

Економія

Експерти «Промавтоматики» підрахували, що для середньостатистичної квартири економія складатиме в районі 200 грн. В межах області – це буде близько 50 мільйонів гривень за опалювальний сезон, а в межах держави - 1.2 мільярди. Як бачимо, кошти не малі.

Вартість інноваційного приладу поки що не називають, але пообіцяли, що він буде коштувати оптимально для даного сегменту.

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?