Новини

Для багатьох українців опалювальний сезон перетворюється на розкіш через зростання тарифів на комунальні послуги. Головна причина — подорожчання ресурсів.

Так, з 1 травня 2016 року ціна на газ для населення зросла майже удвічі і зрівнялася з ціною для промислових споживачів. Гаряча вода та опалення подорожчали на 75-90% з 1 липня, електрична енергія — на 26% з 1 вересня. Крім того, 1 березня 2017 року очікується останній етап подорожчання струму на 26%.

Тож загальна сума платежів за комунальні послуги зросла порівняно з минулим опалювальним сезоном в 1,5-2 рази. Найбільша частина витрат — опалення.

Дослідивши проблематику, фахівці «Промавтоматика Вінниця» розробили пристрій, який сприятиме ефективному енергозбереженню в оселях. Розробку назвали «SMART WARMTH» або «Розумне тепло».

Пристрій презентували 21 грудня 2016 року. Розробники кажуть, що «SMART WARMTH дозволятиме досягти до 20% економії фінансів та сприятиме ефективному енергозбереженню в оселі. Презентував прилад генеральний директор «Промавтоматики» Михайло Ганчук, який зазначив, що подібні пристрої вже є у даній сфері, але цей буде конкурентним в порівнянні з іншими.

Принцип роботи

Основний принцип роботи «SMART WARMTH» базується на тому, що при зменшенні температури в приміщенні, зменшується віддача тепла назовні.

- В режимі енергозбереження пристрій тримає температуру на рівні, який ви задали, але коли ви йдете на роботу, то вона поступово зменшується. До часу повeрнeння температура знову підвищується до комфортної позначки. Також є функція «Кольорові сни», коли тeмпeратура в квартирі зменшується на 2-3 градуси вночі, але до моменту прокидання знову підіймається, - розповів на презентації Михайло Ганчук.

Пристрій підключається до котла, що дозволить контролювати його роботу. Він буде випускатись в чотирьох модуляціях, щоб кожен міг обрати необхідний варіант. Всі моделі матимуть базові режими, стабілізатор напруги та підтримуватимуть температуру в приміщенні. Лише третій та четвертий «SMART WARMTH» вимірюватимуть як зовнішню температуру й тиск, так і витік газу. В останній моделі передбачено управління через інтернет для тих, хто часто буває у відрядженнях або подорожує. Також розробники розповіли, що буде можливість підключити портативні датчики температури по квартирі.

Економія

Експерти «Промавтоматики» підрахували, що для середньостатистичної квартири економія складатиме в районі 200 грн. В межах області – це буде близько 50 мільйонів гривень за опалювальний сезон, а в межах держави - 1.2 мільярди. Як бачимо, кошти не малі.

Вартість інноваційного приладу поки що не називають, але пообіцяли, що він буде коштувати оптимально для даного сегменту.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?