Новини

Компанія «Промавтоматика Вінниця» стрімко та впевнено рухається на зустріч 2017 року. Наша клієнторієнтованість спонукає до нових ідей, які з часом втілюються в життя.

Так як складські працівники – запорука ефективного функціонування підприємства, тому «Промавтоматика Вінниця» впроваджує більш якісний процес обслуговування наших клієнтів – систему "5S". Суть цього процесу полягає у тому, що територія складу розбивається на ділянки за видами технологічних операцій з метою автоматизації процесів: прийому, розміщення, зберігання, обробки і відвантаження товарів, що дозволяє упорядкувати роботу персоналу на різних ділянках та ефективно розподіляти сфери відповідальності.

Окрім цього, вже завершені роботи щодо окремого входу, який розділяє зони прийому та видачі товарів. Це дає змогу пришвидшити роботу з діловими партнерами.

Отож, ми виходимо на новий рівень роботи і впевнені, що 2017 рік буде продуктивним не лише для «Промавтоматики Вінниця», а й для усіх хто з нами працює.

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?