Новини

24 листопада в компанію "Промавтоматика Вінниця" завітали міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій. Гості дізналися про роботу компанії, її розробки та проекти.

В ході візиту відбулася презентація світлодіодних світильників виробництва "Промавтоматика Вінниця", релейної продукції, а також унікальних розробок компанії: "Безпечний перехід" - для підсвітки нерегульованих пішохідних переходів, "Smart Warmth" (Розумне тепло) - для контролю систем опалення, а також «Диференційований облік енергії» - для аналізу енергоефективності електроприладів.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук міський голова зазначив, що компанія «Промавтоматика Вінниця» – це дуже прогресивне підприємство, а також поділився враженнями від візиту.

Особливу увагу гостей та журналістів привернув соціальний проект компанії – установка «Безпечний перехід», що проходить тестовий режим на проспекті Юності, 22.

«Такі речі потрібно ставити біля шкіл. Буквально на минулому тижні ми закінчили моніторинг всіх пішохідних переходів біля шкіл. В нас була ситуація, що десь одна третина з них погано освітлені. На сьогодні ця ситуація виправлена, але освітлення самих пішохідних переходів забезпечується аналоговим способом. Тому я думаю, що поступово потрібно застосовувати цю технологію. В першу чергу, в місцях де є діти. По Вінниці близько 62 нерегульованих пішохідних переходів біля шкіл», - сказав Сергій Моргунов.

Варто зазначити, що м. Вінниця стрімко переходить на енергозберігаюче LED освітлення. Це стало можливим саме завдяки сприянню та підтримці місцевої влади. Крім того, компанія «Промавтоматика Вінниця» тісно співпрацює з комунальним підприємством «Міськсвітло», завдяки чому, світильники виробництва «Промавтоматики» встановлені по всьому місту, зокрема на Барському, Немирівському шосе та багатьох інших об`єктах.

Дякуємо нашим гостям за високу оцінку роботи компанії, а також інтерес до енергозберігаючих технологій.


Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?