Новини

Команда «Промавтоматики» взяла участь у легендарній грі «ЩО?ДЕ?КОЛИ?» в рамках бізнес-ліги м. Вінниця, яка відбулася 17 листопада в ресторані "Тамеро". Вже вдруге організатори зуміли об`єднати представників місцевої бізнес-еліти.

В інтелектуальному бою зустрілись команди-новачки, а також ті, які професійно грають вже не перший рік. Гра було цікавою та насиченою. Незмінний ведучий телевізійної версії Олександр Андросов підготував для знавців цікаві та не прості питання.

З поміж 9-ти команд «Промавтоматика Вінниця» впевнено трималася в трійці лідерів після першого турніру гри, проте за результатами 3-х раундів опинилася на 4-му місті.

Рейтингова таблиця:

1 місце - команда «Україночка»;

2 місце - «Пейнтбольний клуб «Спарта»;

3 місце - «Delphi-ни»;

4 місце - «Промавтоматика Вінниця»;

5 місце -«Кот Ученый».

Протягом всієї гри «Промавтоматика» була в центрі уваги завдяки цікавим відповідям на питання ведучого, за що й отримала Приз глядацьких симпатій.

«Абсолютно всі знавці, які взяли участь у грі, заслуговують на повагу, адже потрібно бути досить ерудованим, сміливим та кмітливим, аби гідно захищати честь команди. Впевнена, що такі заходи варто влаштовувати, відвідувати та брати в них участь. Адже гра розуму, інтелекту та кмітливості захоплює, розвиває та залишає незабутні емоції», - каже організатор гри Ірина Борзова.

Дякуємо організаторам за запрошення, адже участь у подібних заходах не лише підвищує інтелектуальний рівень учасників команд, а допомагає розкривати їх потенціал.


destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?