Новини

Спеціально до Дня енергоефективності ми запросили школярів, аби розповісти їм про енергозбереження: чому це важливо і як цього досягти. Учні дізналися про LED освітлення, побачили процес розробки та виготовлення світлодіодних світильників, дізналися чим відрізняється застаріла лампа накалювання від сучасної світлодіодної, познайомилися з діяльністю підприємства "Промавтоматика Вінниця", яке є українським виробником світлодіодної, релейної та щитової продукції.

Ми розповіли учням про діяльність компанії у короткій відео-презентації, після чого вони завітали на виробництво. В рамках тестування роботи світильника, спеціалісти занурили його у бочку з водою. Цікавим доповненням до знайомства з виробництвом стало фото зі світильником. Кожен бажаючий мав змогу зробити фото та отримати його згодом.

Далі учні познайомилися з відділом R&D «Промавтоматики», де дізналися про унікальні розробки нашої компанії, зокрема про установку «Безпечний перехід», яка працює по проспекту Юності та оберігає пішоходів від аварійно-небезпечних ситуацій на дорозі.

Після візиту на виробництво діти отримали інформацію про енергоефективні технології, зокрема світлодіодну продукцію. Керівник відділу корпоративних продажів Владислав Штойко розповідав по важливість використання в побуті світлодіодних ламп, їхні переваги та недоліки використання застарілих ламп розжарювання. А ще, школярі дізналися чому важливо зберігати енергію та як це впливатиме на їх майбутнє.

В цілому, візит став цікавим та натхненним, адже школярі задавали багато питань та ділилися враженнями. По завершенню екскурсії учні отримали корисні подарунки - компактні світлодіодні ліхтарики, які мають різні режими роботи та здатні оберігати діток у вечірній час доби. Також ліхтарики містять вбудовані свистки, у разі виникнення небезпечної ситуації вони привертають додаткову увагу.

Коментарями і враженнями ділилися з місцевим телеканалом ВДТ- 6. Сподіваємося, що подібні екскурсії стануть початком формування корисних звичок у молодих і активних людей


destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?