Новини

Мета гранту полягала у вирішенні однієї із задач за допомогою консультанта з великим досвідом роботи в аналогічній сфері. Наданий консультант – експерт mr. Wim de Roode, який займає керівну посаду в компанії Philips. Задовго до візиту на «Промавтоматику», mr. Wim отримував інформацію про компанію завдяки електронній переписці, а також за допомогою Skype - зустрічей.

По приїзді в Україну, mr. Wim проводив інтерв’ю з топ-менеджерами «Промавтоматики» та отримував всю необхідну інформацію, аналізуючи діяльність підприємства.

В результаті, mr. Wim допомагав нам у створенні системи фінансового планування, а також оптимізації бізнес-процесів на складі, контролю якості на виробництві, організаційній структурі та плануванні виручки.

Візит mr. Wim тривав з 1 - 10 листопада та завершився розробкою практичних рекомендацій стосовно оптимізації і покращення даних процесів. Mr. Wim відзначив, що «Промавтоматика» - сучасна та динамічна компанія, побажав не зупинятися у своєму розвитку та досягати поставлених цілей.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?