Новини

Авторизований сервісний центр «Luxeon» створений на підприємстві ТОВ «Промавтоматика Вінниця» близько 4 років тому. У розпорядженні наших фахівців є необхідні інструменти для діагностики електроніки та виявлення причини неполадки. Сервісний центр «Luxeon» надає послуги з ремонту електричного, електротехнічного та електронного обладнання.

Ми проводимо ремонт силових електронних перетворювачів, інверторів напруги, перетворювачів частоти, зварювальних апаратів, комп'ютерної периферії, систем відеоспостереження тощо. На підприємстві працюємо з обладнанням для автоматизації виробництва – контролерів датчиків, перетворювачів сигналів тощо. Відповідно, проводимо первинну діагностику та ремонт даного класу приладів.

Крім цього, займаємось потужними проектами та працюємо по всій Україні. Наразі співпрацюємо з великою торговельною мережею одягу та взуття. В рамках спільного проекту займаємось переобладнанням металогалогенних світильників на нові світлодіодні. Дана співпраця триває майже півроку та відбувається по всій території України.

Сервісний центр «Luxeon» виконує багато замовлень, адже наші клієнти – це підприємці, бізнес-організації, виробничі компанії, приватні особи. Ми надаємо гарантію якості та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Співпраця з нами – це дуже зручно, адже ми з легкістю можемо оформити доставку вашого обладнання до сервісного центру «Luxeon», або ж організуємо виїзд нашого спеціаліста до Вас.

Наша адреса: Хмельницьке шосе, 145.

Тел.: +38 (067) 433-43-33

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?