Новини

Освітлення підземного переходу на тролейбусній зупинці ім. Зої Ткаченко здійснюється за допомогою сонячної енергії та міських ліній освітлення. Під час встановлення системи живлення було використано сонячну панель, інвертор, контролер заряду акумулятора та блок керування перемиканням режимів. Сонячна панель складається з фотоелектричних модулів. Принцип її роботи полягає у перетворенні енергії сонячних променів у електричну. Панель змонтована під оптимальним кутом до горизонту. Кут визначається з врахуванням географічної широти її розміщення. Також була врахована умова функціонування панелі в зимовий період.

В систему входить акумулятор (типу AGM), який працюватиме в буферному режимі. Освітлення здійснюється від акумулятора під час заходу і сходу сонця, коли лінії освітлення знеструмлені, а енергії сонця не достатньо. Так, акумулятор забезпечує безперебійне освітлення в переході. Підзарядка акумулятора може забезпечуватися від сонячної панелі (в більшій мірі) та міських освітлювальних ліній живлення.

Встановлені світильники в підземному переході були обладнані світлодідними модулями, які можуть працювати в режимі 50% своєї потужності. Світлодіодний модуль не має стандартного (побутового) цоколя підключення. Робоча напруга точок світла - 19 Вольт постійного струму. Світильники розраховані на тривалий час роботи і не потребують обслуговування.

В денний час підсвітка підземного переходу здійснюється лише від енергії сонця. Саме тоді, освітлення працює на 50% потужності, що дає змогу функціонувати навіть у пасмурні та зимові дні. Вночі, під час ввімкнення міської лінії освітлення, система повністю переходить на її живлення, тому потужність світильників зростає до 100%.

Завдяки використанню сонячної енергії можливо зменшити витрати на електроенергію. Світильники, що забезпечують підсвітку підземного переходу, не потребують додаткового обслуговування. Автономне вуличне освітлення дозволяє різко скоротити витрати на підведення кабеля живлення, організацію підстанції та вузла обліку електроенергії.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?