Новини

Форум відбувся 23 вересня у місті Хмельницький в приміщенні Торгово-промислової палати. Участь у форумі взяли підприємства-виробники енергозберігаючого обладнання, представники бізнесу, влади, громадські активісти, голови ОСББ, комунальники тощо. Загалом на Форум зареєструвалося майже 300 учасників. Серед спікерів - голова Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

Директор ТОВ «Промавтоматика Хмельницький» Ігор Рудківський виступив з презентацією, в якій зазначив, що підприємство займається розробкою та виробництвом електротехнічної продукції. Крім того, реалізовує товари власного виробництва, а також інших вітчизняних і європейських виробників. Одним з напрямків діяльності ТОВ «Промавтоматика Хмельницький» є електромонтажні роботи та послуги з автоматизації технологічних процесів.

В інтерв'ю місцевому телебаченню Ігор Рудківський підкреслив: «Ми дуже добре розуміємо проблематику і потреби підприємств в сфері електротехніки. Наші фахівці знайдуть найбільш кваліфіковане рішення, проведуть необхідні роботи та укомплектують всіма матеріалами. Головною перевагою діяльності ТОВ «Промавтоматика Хмельницький» є комплексний підхід та європейський сервіс». Крім того, Ігор Рудківський поділився планами на майбутнє та зазначив, що зовсім скоро відбудеться розширення виробничих потужностей у м. Хмельницький.

Нагадаємо, що компанія ТОВ «Промавтоматика Хмельницький» була заснована у 2016 році, має статус окремої юридичної особи, входить в групу компаній «ПромАвтоматика» і знаходиться за адресою: м. Хмельницький, просп. Миру, 94/1. В цілому, організація налічує більше 300 кваліфікованих спеціалістів.

Учасники Форуму виявили неабиякий інтерес до діяльності компанії, зокрема її виробництва, а саме - енергозберігаючих світильників та релейної продукції. Чимало гостей залишили свої контакти з пропозицією подальшої співпраці.


destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?