Новини

14-16 вересня 2016 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася спеціалізована виставка виробників і дистриб’юторів світлодіодної продукції – LED-expo 2016. Цього року у виставці взяли участь не лише лідери ринку напівпровідникової світлотехніки України, країн СНД, ближнього і далекого зарубіжжя, а й представники влади, підприємств міськ.світла, ОСББ.

Компанія «Промавтоматика Вінниця» на виставці LED-expo 2016 презентувала унікальний стенд, який демонстрував сфери застосування енергозберігаючих світильників власного виробництва. Велика кількість гостей відвідали експозицію, учасники виставки були приємно вражені асортиментом та якістю виробів. Крім уже відомих світильників «АКЦЕНТ», «КОЛОС», «ЕФЕКТ», «ДЗВІН», «ТРИТОН», «ХВИЛЯ», «СКАЛКА», були представлені нові – «ФІТО-АКЦЕНТ» (для прискорення росту і нарощування біомаси рослин), оновлена версія славнозвісного «КОЛОС» та прожектор серії «ПРОМІНЬ» (для точкової підсвітки фасадів будівель, архітектурних об’єктів, скульптур та рекламних конструкцій).

В рамках святкування 15-річчя Компанії учасникам виставки пропонували келих шампанського - це привертало додаткову увагу до нашої експозиції, а також дарувало позитивні емоції та гарний настрій. За три дні участі у виставці менеджери зібрали близько 200 контактів, цікавих пропозицій щодо співпраці, а також чимало позитивних відгуків про діяльність «Промавтоматики» на українському ринку виробників світлодіодної продукції.

За словами представника оргкомітету LED-expo 2016 Наталі Руденко, кількість учасників виставки виросла на 50% порівняно з минулим роком, що свідчить про швидкі темпи розвитку світлодіодного ринку в Україні. Також пані Наталя зазначила, що інтерес до впровадження енергозберігаючих технологій збільшується – це передусім пов’язано з підвищенням тарифів на електрику.

Сподіваємося, що проведення подібних виставок здійснить позитивний вплив не лише на розвиток світлодіодного ринку та підтримку національних виробників, а й стане важливим кроком до енергонезалежності нашої держави.


destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?