Новини

      Протягом 15-19 червня 2015 р. у Вінниці у рамках тижня сталої енергетики в Україні проводять різноманітні заходи, що мають на меті привернути увагу до питань енергоефективності та енергозбереження.

      Метою данного заходу є ознайомлення та залучення громадян міста до використання в побуті та на виробництвах енергоефективних та енергозбережливих пристроїв задля збереження навколишнього середовища та економії коштів.

      ТОВ «ПромАвтоматика Вінниця» не залишилась осторонь данного питання та залюбки долучилась до участі у виставковому проекті «Eнергозбереження», що проходив 15 та 16 червня на Європейській площі.

      Для ознайомлення жителів міста та усіх відвідувачів виставки «ПромАвтоматика» представила вироби власного виробництва, а саме реле напруги та температур, а також енергозберігаючі світлодіодні світильники.

      «ПромАвтоматика» прямує у напрямку підтримки та покращення енергоефективних методів заощаджень та збереження коштів жителів нашої країни, саме тому, у власному виробництві ми використовуємо лише високоякісні матеріали та виробляємо енергозберігаючe електрообладнання.