Новини

      Протягом 15-19 червня 2015 р. у Вінниці у рамках тижня сталої енергетики в Україні проводять різноманітні заходи, що мають на меті привернути увагу до питань енергоефективності та енергозбереження.

      Метою данного заходу є ознайомлення та залучення громадян міста до використання в побуті та на виробництвах енергоефективних та енергозбережливих пристроїв задля збереження навколишнього середовища та економії коштів.

      ТОВ «ПромАвтоматика Вінниця» не залишилась осторонь данного питання та залюбки долучилась до участі у виставковому проекті «Eнергозбереження», що проходив 15 та 16 червня на Європейській площі.

      Для ознайомлення жителів міста та усіх відвідувачів виставки «ПромАвтоматика» представила вироби власного виробництва, а саме реле напруги та температур, а також енергозберігаючі світлодіодні світильники.

      «ПромАвтоматика» прямує у напрямку підтримки та покращення енергоефективних методів заощаджень та збереження коштів жителів нашої країни, саме тому, у власному виробництві ми використовуємо лише високоякісні матеріали та виробляємо енергозберігаючe електрообладнання.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?