Новини

      Економія електроенергії, потрібно економити, попередити скачки напруги – найбільш вживані фрази, коли мова йде про способи зменшення сплати за комунальні послуг і нестабільну подачу електроенергії.

Саме тому підприємство «Промавтоматика» - незмінно постійний учасник міжрегіональної спеціалізованої виставки «Енергоспоживання. Енергозбереження». Цьогоріч протягом 11-13 березня в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати вінничани та гості міста мали можливість ознайомитися з вже відомою та закріпленою на ринку продукцією власного виробництва підприємства: енергозберігаючими світодіодними світильниками потужністю 60 і 90 Вт «Хвиля», «Дзвін», «Тритон», «Колос», однофазними реле напруги PHм-1-40, PHм-1-63, трьохфазним реле PHм-1-16, регуляторами температури.

      Кожен відвідувач стенду «Промавтоматика» отримав професійну консультацію з вибору оптимального реле напруги, світильників як власного виробництва (для вулиці, промислових, складських приміщень), так і можливості придбання на часі актуальних енергозберігаючих лампочок, багатотарифних лічильників («Промавтоматика» є офіційним дистриб’ютором широкого асортименту електротехнічної продукції).

        Крім того, представлена новинка: світлодіодний лінійний світильник потужністю всього 40 Вт, який сміливо можна протиставити як аналог люмінісцентних лампам для підсвітки складських приміщень. Ще однією безперечною перевагою такого світильника є більший світловий потік у 5000Лм. Таким чином, ми Вам пропонуємо ще більше економного світла.

     «Промавтоматика» - це регулярні розробки кращого обладнання; на виставці анонсовано практично завершену розробку - трьохфазне реле прямого включення, яке не потребує додатково магнітного пускача для відводу напруги: він вже вмонтований у реле.    

      Якщо Ви не встигли відвідати виставку: наші консультанти з нетерпінням чекають на Вас в офісі та наступного разу на виставці!

Промавтоматика Вінниця

Автоматизація виробництва, продаж електротехнічної групи товарів, виробництво електрощитового обладнання, монтаж систем електропостачання та автоматики.

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?