Новини
Сьогодні, 28 лютого, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко ознайомились з роботою нашого підприємства. Гостям було проведену екскурсію по Промавтоматиці.

Коментуючи результати візиту на підприємство, Андрій Гижко зазначив: «Ми дуже часто відвідуємо підприємства Вінниччини з ознайомчими візитами і після кожного такого візиту робимо висновок, що ми не маємо потреби в імпортних товарах, адже вітчизняні аналоги нічим не відрізняються. І ми мусимо усіма силами популяризувати нашого вінницького виробника. Ваша продукція має відмінне співвідношення ціна-якість».

В свою чергу, Володимир Мережко зауважив: «ТОВ «Промавтоматика Вінниця» - це класичний макет європейської компанії, яка слідкує за корпоративною культурою, за особистісним розвитком кожного працівника. А ваші технологічні ноу-хау просто вражають. Щиро сподіваюсь, що про такого потужного виробника електротехнічних товарів дізнаються не лише на теренах України, але й закордоном».

Фотозвіт третього навчання, яке відбулось 14.02.2018.
Як і обіцяли - було не просто круто, а й цікаво, адже ми розповідали про актуальні теми. Дякуємо усім учасникам за активну участь в ході проведення навчань та за високі оцінки заходу. Запрошуємо Вас 11.04.18 на четверте навчання.

Вже підготували нові цікаві та актуальні теми.

Час - самий проблемний ресурс, і вміння максимально ефективно його використовувати дуже важливе. У нас в компанії ми постійно вдосконалюємось і, як інструмент, розробили органайзер - "PA book".

Це інструмент, який буде корисним як для спеціалістів компанії, так і для наших клієнтів. У ньому дуже багато чого передбачено. Навіть був розроблений окремий тренінг по організації робочого часу за допомогою “PA book”.

Сам органайзер зроблений з якісної натуральної товстої м'якої шкіри.

Є можливість оновлювати сторінки за допомогою сегрегатора.

Планування зустрічей, задач, стратегічна закладка, кайрос, дні народження - все має місце і все враховано.

Плануючи свій час, ми зробимо наше життя яскравим і насиченим, все встигнемо і це можливо!

destinationХмельницьке ш., 145
   Вінниця, Україна
   Показати на карті
Працюємо:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
(0432) 561-220
✆ (067) 433-43-33

Підписка на новини

Бажаєте бути у курсі новин?